شوماخر يجدد عقده کمستشار لفريق فيراري

شوماخر يجدد عقده کمستشار لفريق فيراري
الجمعة ١١ سبتمبر ٢٠٠٩ - ٠٨:٣٦ بتوقيت غرينتش

قال الألماني مايكل شوماخر أسطورة سباقات سيارات فورمولا-1 على موقعه الالكتروني الجمعة انه جدد عقده مستشارا لفريق فيراري حتى عام 2012.

وأوضح شوماخر الفائز بلقب بطولة العالم لفورمولا-1 سبع مرات سابقة أنه اتفق مع فيراري أمس الخميس على تمديد العقد لمدة ثلاث سنوات.

جاء ذلك خلال اجتماع مع لوكا دي مونتزيمولو، رئيس الفريق.

وقال شوماخر "أشعر بسعادة بالغة لهذا التمديد، لأنني كنت دائما أحب أن أظل جزءا من عائلة فيراري".

وعمل شوماخر (40 عاما) مستشارا للفريق منذ اعتزاله عام 2006 علما بأنه فاز بخمس من ألقابه السبعة خلال بطولات العالم مع فريق فيراري.

واستعد شوماخر للعودة الى خوض السباقات الشهر الماضي بدلا من البرازيلي فيليبي ماسا سائق فيراري والذي أصيب خلال أحد السباقات، لكن الاصابة في عنق فيليبي ماسا منعته من العودة.

حادثه تروريستي زاهدان اقدام کينه توزانه آمريکا و رژيم صهيونيستي

حادثه تروريستي زاهدان اقدام کينه توزانه آمريکا و رژيم صهيونيستي
الإثنين ٢٦ يوليو ٢٠١٠ - ٠٤:٤٤ بتوقيت غرينتش

نماينده مردم تهران با اشاره به ناکامي هاي سياسي و اطلاعلاتي اخير دولت و سياستمداران آمريکايي، و برنامه ريزان رژيم صهيونيستي در برابر ايران گفت: حادثه زاهدان نوعي انتقامگيري و مقابله با ملت ما در زاهدان بود. "علي اصغر زارعي" عضو كميسيون شوراها و سياست داخلي مجلس شوراي اسلامي روز يکشنبه در گفت وگو با شبکه خبري "العالم" اظهار داشت: صدور قطعنامه تحريم عليه جمهوري اسلامي ايران که قطعنامه اي عجولانه بود؛ اتفاقي که در قضيه "شهرام اميري" پژوهشگر ايراني رخ داد و ناکامي سيستم اطلاعاتي آمريکا ، در مجموع ضعف و ناتوانايي آمريکايي ها را بيش از پيش برملا کرد؛ و در واقع اين مساله حيثيت واشنگتن و سي

نماينده مردم تهران با اشاره به ناکامي هاي سياسي و اطلاعلاتي اخير دولت و سياستمداران آمريکايي، و برنامه ريزان رژيم صهيونيستي در برابر ايران گفت: حادثه زاهدان نوعي انتقامگيري و مقابله با ملت ما در زاهدان بود. "علي اصغر زارعي" عضو كميسيون شوراها و سياست داخلي مجلس شوراي اسلامي روز يکشنبه در گفت وگو با شبکه خبري "العالم" اظهار داشت: صدور قطعنامه تحريم عليه جمهوري اسلامي ايران که قطعنامه اي عجولانه بود؛ اتفاقي که در قضيه "شهرام اميري" پژوهشگر ايراني رخ داد و ناکامي سيستم اطلاعاتي آمريکا ، در مجموع ضعف و ناتوانايي آمريکايي ها را بيش از پيش برملا کرد؛ و در واقع اين مساله حيثيت واشنگتن و سيستم اطلاعاتي آنها را در جهان زير سوال برد. وي افزود: کاري که آمريکايي ها در قضيه "عبدالمالک ريگي" سرکرده شرور شرق کشور انجام دادند و اطلاعاتي که منتشر شد نشان مي داد که آمريکايي ها برنامه سنگيني را عليه جمهوري اسلامي ايران تنظيم کرده اند که يکي پس از ديگري با شکست مواجه شده و در واقع حادثه زاهدان نوعي انتقامگيري از مردم ما در زاهدان و مقابله با ملت بود. عضو كميسيون شوراها و سياست داخلي مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: مردم مقاوم ما در مراسم تشييع پيکر شهداي اين حادثه تروريستي در زاهدان با قدرت نشان دادند که اقدامات کور آمريکايي ها عليه ايران هيچ گاه به نتيجه نخواهد رسيد. وي افزود:طبق برنامه هاي از پيش طراحي شده رژيم صهيونيستي و آمريکاييها افرادي را که بتوانند چنين عمليات تروريستي انجام دهند همواره مورد آموزش قرار مي دهند و به تدريج از آنها استفاده مي کنند و اين سياست کور را در افغانستان و ايران پي مي گيرند. زارعي با بيان اين که هيچ يک از سياست هاي کور آمريکا و رژيم صهيونيستي عليه ملت ايران تا به امروز موفق نبوده و به طور قطع پس از آن نيز موفق نخواهد بود؛ اظهار داشت: اين اقدامات پليد جز اينکه آبروي رفته آمريکا را بيشتر خواهد برد و برنامه هاي رژيم صهيونيستي را بيشتر برملا خواهد کرد؛ براي آنها ثمر ديگري ندارد. وي افزود: رفتار صهيونيست ها و آمريکا در منطقه در چند ماه گذشته حکايت از شکست دولت آمريکا، سياستمداران آن و برنامه ريزان رژيم صهيونيستي و ناکام ماندن اقدامات آنها در برابر ملت ايران است. زارعي از سيستم اطلاعاتي کشور و حافظان مرزها و امنيت مردم خواست با درايت و جديت مضاعف، عمق برنامه هاي صهيونيست ها را هدف قرار دهند و پاسخ دندان شکني به آمريکايي ها و صهيونيست ها بدهند. نماينده مردم تهران گفت: دولت پاکستان شريک جرم در اين قضيه است چون عقبه اين نوع تشکيلات از جمله گروه تروريستي "جند الله" که عبدالمالک ريگي معدوم سردکرده آن بود؛ در پاکستان است؛ و انتظار مي رود اين کشور همسايه به وظيفه خود به درستي عمل کند. وي افزود: اگر اين اتفاق نيفتد مجبوريم براي مردم و کشورمان کاري که درست و صلاح مي دانيم انجام دهيم. زارعي گفت: ما فعلا در حال هشدار جدي به مسوولان پاکستاني هستيم که اگر نتوانند وظيفه خود را انجام دهند مردم و نيروهاي امنيتي و انتظامي ما به وظيفه شان عمل خواهند کرد. وي افزود: اميدواريم اين ناامني که توسط آمريکايي ها و صهيونيست ها در منطقه برنامه ريزي شده است هر چه زودتر ريشه کن شود و شاهد آرامش بيش از پيش درايران، افغانستان، پاکستان و کل منطقه باشيم.

آخر الأخبار

الأکثر مشاهدة